دنبال کننده ها

۴ آذر ۱۴۰۲

ایراااان در امریکا

ما اینجا در آمریکا شهری داریم که نامش ایران است . البته چند تا ایران داریم. رفیقی داریم که نام همسرش ایران است. آن یکی رفیق مان همسرش را گیلان صدا می‌کند. گیلان خانم.
اما ، ما در تکزاس شهری داریم که نامش ایران است. منتهی دو تاA دارد. یعنی Iraan نوشته می‌شود
این ایران ، مثل ایران خودمان چاه نفت دارد. و همین چاه نفت موجب آبادی اش شده است
ایران ما اگر هزاران سال پیشینه تاریخی دارد ایران تکزاس در سال ۱۹۲۶ کشف شده و حالا حدود هزار و سیصد نفر جمعیت دارد.
البته یک جایی هم در ایالت آیوا ، شهری است که نامش پرشیا است.
اینجا در کالیفرنیا هم حد فاصل بین لس آنجلس و سانفرانسیسکو شهری است بنام کرمان که مرکز تولید پسته کالیفرنیاست و اگر از بزرگراه شماره پنج به لس آنجلس بروید همین شهر کرمان را خواهید دید که باباغات پسته اش بشما خوش آمد میگوید.
حالا اگر بین خودمان بماند باید بعرض مبارک تان برسانیم که قرار است ما سفری محرمانه به تکزاس داشته باشیم و برویم آنجا در شهر ایران یک «جمهوری دموکراتیک خلق ایران » راه بیندازیم. خدا را چه دیدی؟ یکوقت دیدی اعلام استقلال کردیم و رسما شدیم رئیس جمهور جمهوری دموکراتیک خلق ایران . مخصوصا ایرانی که خیلی ایران است و دو تا AA دارد
عجالتا یکی دو تا ابوابجمعی از قبیل فرماندار و بخشدار ‌و دالاندار و مامور مالیات و آتش نشان و چاپارچی باشی و موزیکانچی و کاتب عسکریه و مین باشی و قاپوچی باشی و سرکشیک و بالابانچی و فراش خلوت و جلودار و میر آخور و چپق چی باشی برای ممالک محروسه جمهوری دموکراتیک خلق ایران نیاز داریم که داوطلبان می توانند با دیوان مبارکه دولت خورشید ضیا و بارگاه ملائک سپاه ما تماس گرفته و ثبت نام نمایند !
See insights and ads
All reactions:
Nasrin Zaravar, Zari Zoufonoun and 116 others

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر